logo kino za rogiem.jpeg

gminnyportalmapowy180x1001.jpeg

opolska karta rodziny i seniora.jpeg

nowy_sys_gos_odpadami.jpeg

LOGO-PLEZJO.jpeg

oleski-koszyk.jpeg

LGD - Górna Prosna 120x76.jpeg

logo_1.jpeg

OOL24.jpeg

Znajdź nas na:
Facebook Gminy Rudniki

kmzp.jpeg

logo_kolor_skrot_duze.jpeg

zaloz firme.jpeg

Nowy-PO KL.jpeg

Nowy-RPO.jpeg

plakat2008-09.jpeg

Aktualności z regionu opolskiego - informacje, komunikaty, wydarzenia, imprezy

Zapisz się do newslettera

Wyniki wyborów samorządowych

Poniżej przedstawiamy wyniki wyborów samorządowych:

Wybory Wójta Gminy Rudniki:

Lp.

Nazwisko i imię

Komitet

Liczba głosów

1.

PYZIAK Andrzej

KWW Nasza Gmina Rudniki

1.741

2.

RASZTAR Piotr

KWW Piotra Rasztara

524

3.

DOMAŃSKI Grzegorz

KWW Grzegorza Domańskiego – Nowe Oblicze Gminy

477

4.

ŁĘGOSZ Andrzej

KWW Andrzeja Łęgosza

318

5.

BELKA Ewa

KW PiS

128

Wyniki do Rady Gminy Rudniki:

 

Nazwisko i imię

Komitet

Liczba głosów

OKRĘG Nr 1 – Cieciułów, Brzeziny Cieciułowskie, Stawki Cieciułowskie

Sowa Damian

KWW Piotr Rasztar

77

Komorowska Maria

KWW Nasza Gmina Rudniki

69

Dworacki Jacek

KWW Grzegorza Domańskiego – Nowe Oblicze Gminy

20

Sykulska Agnieszka

KWW Andrzeja Łęgosza

19

Glin Jolanta

KW PSL

11

OKRĘG Nr 2 – Borek, Nowy Bugaj, Stary Bugaj

Pakuła Henryk

KW PSL

72

Mroczek Łukasz

KW PO

58

Woźny Rafał

KWW Nasza Gmina Rudniki

43

Lewandowska Maria

KWW Grzegorza Domańskiego – Nowe Oblicze Gminy

17

OKRĘG Nr 3 – Bobrowa

Gładysz Edward

KWW Edward Gładysz

64

Trawiński Mariusz

KWW Piotr Rasztar

32

OKRĘG Nr 4 – Żytniów, Bliźniaki, Ignachy, Jelonki, Banasiówka, Kuźnica Żytniowska, Wytoka

Sas Adam

KWW Nasza Gmina Rudniki

90

Materak Andrzej

KWW Andrzeja Łęgosza

69

Zając Piotr

KWW Grzegorza Domańskiego – Nowe Oblicze Gminy

26

Włóka Łukasz

KWW Piotr Rasztar

19

Gmyrek Danuta

KW PSL

19

Czech Łukasz

KW PiS

11

OKRĘG Nr 5 – Żytniów, Hajdamaki, Pieńki, Stawki Żytniowskie, Żurawie

Dwornik Grzegorz

KWW Nasza Gmina Rudniki

87

Napieraj Sławomir

KWW Grzegorza Domańskiego – Nowe Oblicze Gminy

59

Lewandowska Danuta

KW PiS

42

Ośródka Alicja

KWW Andrzeja Łęgosza

22

Lewandowski Waldemar

KWW Piotr Rasztar

8

OKRĘG Nr 6 – Chwiły, Faustianka, Kuźnica, Porąbki, Łazy

Klimas Wiesława

KWW Nasza Gmina Rudniki

92

Bryś Dariusz

KW PO

89

Matuszczyk Beata

KWW Grzegorza Domańskiego – Nowe Oblicze Gminy

33

Hanas Krzysztof

KWW Andrzeja Łęgosza

22

Włóka Paweł

KWW Piotr Rasztar

17

Jarząb Paweł

KW PiS

8

OKRĘG Nr 7 – Rudniki, Teodorówka

Marchewka Jarosław

KWW Piotr Rasztar

103

Sarowska Ewa

KWW Grzegorza Domańskiego – Nowe Oblicze Gminy

73

Cymer Aleksandra

KWW Nasza Gmina Rudniki

46

Krzak Andrzej

KW PO

42

Stasiak Łukasz

KW PSL

23

OKRĘG Nr 8 – Rudniki, Jaworek

Kościelny Wiesław

KW PO

76

Kubacki Jan

KW PiS

55

Fałat Wojciech

KWW Nasza Gmina Rudniki

40

Rychel Jan

KWW Piotr Rasztar

28

Popczyk Aleksandra

KWW Grzegorza Domańskiego – Nowe Oblicze Gminy

27

OKRĘG Nr 9 – Młyny, Janinów, Odcinek

Kaczmarek Bogusława

KWW Bogusławy Kaczmarek

92

Pałyga Elżbieta

KWW Nasza Gmina Rudniki

68

Karmański Andrzej

KW PiS

53

Borek Andrzej

KWW Grzegorza Domańskiego – Nowe Oblicze Gminy

48

Klimek Honorata

KWW Andrzej Łęgosz

43

OKRĘG Nr 10 - Dalachów

Wilk Justyna

KWW Nasza Gmina Rudniki

65

Orzeszyna Ewa

KWW Grzegorza Domańskiego – Nowe Oblicze Gminy

57

Klimek Łukasz

KW PiS

49

Pawelec Przemysław

KWW Piotr Rasztar

37

Stasiak Paweł

KW PSL

21

Garncarek Cezary

KW PO

19

Derda Lidia

KWW Andrzeja Łęgosza

17

OKRĘG Nr 11 – Dalachów

Mosiala Tomasz

KWW Piotr Rasztar

81

Szczęsna-Kałwak Aneta

KWW Grzegorza Domańskiego – Nowe Oblicze Gminy

80

Jura Wioletta

KW PiS

46

Jurczyk Rafał

KWW Nasza Gmina Rudniki

45

Gmyrek Szymon

KW PO

32

OKRĘG Nr 12

Strugała Marcin

KWW Nasza Gmina Rudniki

61

Niedźwiecki Leszek

KWW Andrzeja Łęgosza

52

Włoch Agnieszka

KWW Grzegorza Domańskiego – Nowe Oblicze Gminy

44

Smugowski Piotr

KWW Piotr Rasztar

36

Dzierżak Krzysztof

KW PSL

12

OKRĘG 13

Jach –Koterba Anna

KWW Nasza Gmina Rudniki

77

Jachymska Wioleta

KW PSL

34

Wróbel Andrzej

KWW Grzegorza Domańskiego – Nowe Oblicze Gminy

33

Lewandowska Aleksandra

KW PiS

15

Macherzyński Maciej

KWW Piotr Rasztar

8

OKRĘG 14

Biskup Eugeniusz

KWW Nasza gmina Rudniki

48

Patyk Michał

KWW Piotr Rasztar

31

Panek Agnieszka

KWW Grzegorza Domańskiego – Nowe Oblicze Gminy

30

OKRĘG 15

Lach Anna

KWW Nasza gmina Rudniki

66

Chrzan Michał

KWW Piotr Rasztar

43

Plewa Justyna

KWW Grzegorza Domańskiego – Nowe Oblicze Gminy

8

Korpowski Czesław

KWW Andrzeja Łęgosza

4

Protokoły Gminnej Komisji:
PDFProt2014Wojt.pdf
PDFProt2014Rada.pdf
PDFZest2014Rada.pdf
 

Wyślij kartkę Wójt Odpowiada Znajdź Nas