logo kino za rogiem.jpeg

gminnyportalmapowy180x1001.jpeg

opolska karta rodziny i seniora.jpeg

nowy_sys_gos_odpadami.jpeg

LOGO-PLEZJO.jpeg

oleski-koszyk.jpeg

LGD - Górna Prosna 120x76.jpeg

logo_1.jpeg

OOL24.jpeg

Znajdź nas na:
Facebook Gminy Rudniki

kmzp.jpeg

logo_kolor_skrot_duze.jpeg

zaloz firme.jpeg

Nowy-PO KL.jpeg

Nowy-RPO.jpeg

plakat2008-09.jpeg

Aktualności z regionu opolskiego - informacje, komunikaty, wydarzenia, imprezy

Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

OTWARTY   TURNIEJ  TENISA  STOŁOWEGO

Po raz pierwszy  Turniej Tenisa Stołowego o puchar Przewodniczącego Rady Gminy był turniejem otwartym , w którym brali udział zawodnicy nie tylko z terenu gminy , ale regionu.  Tegoroczna edycja odbyła się  w szkole w  Dalachowie,  w sobotnie popołudnie  21 marca . Otwarcia dokonała  wiceprzewodnicząca  Rady Gminy – Wiesława Klimas. Zwycięzcy w poszczególnych regulaminowych kategoriach to:

Kat. dziewczęta -klasy I-III

I miejsce – Julia Skwarek - Wieruszów

II miejsce – Nikola Pasak – UKS  Gwiazda Olesno

III miejsce – Julia Jurczyk – Dalachów

Kat. chłopcy – klasy I-III

I miejsce – Kacper Sobczak - Wieruszów

II miejsce – Karol Ramza  - Nysa

III miejsce – Piotr Furmański – Dalachów

Kat. Dziewczęta – klasy IV-VI

1. Aleksandra Zając -  Dalachów

2. Barbara Sieradzka - Cieciułów

3. Jennifer  Malecha – Kozłowice

Kat. chłopcy – klasy IV-VI

1. Krystian Skwarek - Wieruszów

2. Wojciech Droś - Cieciułów

3. Bartosz Helt- UKS Gwiazda Olesno

Gimnazjum – dziewczęta

1. Karolina  Walacik  - Wieruszów

2. Alicja Augustyniak  - Wieruszów

3. Martyna Michalak  - UKS Gwiazda Olesno

Gimnazjum – chłopcy

1. Kacper Wiśniewski  - Wieruszów

2. Cyprian Morawiak  - Rudniki

3. Adrian Komor – UKS  Gwiazda Olesno

Kat. Skrzat 

  1. Zając Katarzyna                     1. Ramus Mateusz
  2. Borowicz Anna                      2. Wilk Krzysztof
  3. Słowik Aurelia                       3. Jurczyk Kacper

Dziewczęta 16-29 lat

1. Karolina Zając - Rudniki

2.Agnieszka Pinkosz -  Dalachów

Mężczyźni do 39 lat

1. Mateusz Kałwak - Rudniki

2. Patryk Ryng - Julianpol

3. Marek Wilk  - Gorzów Sląski

Mężczyźni powyżej 40 lat

1. Karol  Włoch – Dalachów

2. Andrzej Hanas – Gorzów Śląski

Kategoria OPEN

  1. Mateusz Kałwak  - Rudniki
  2. Karol Włoch  - Dalachów
  3. Agnieszka Pinkosz – Dalachów

Najlepsi uhonorowani zostali pucharami i pamiątkowymi dyplomami, które wręczyła Janina Pawlaczyk – dyrektor GOKSiR.

Najmłodszym zawodnikiem był  Kacper Jurczyk z Dalachowa .

Imprezę przygotował GOKSiR w Rudnikach przy współpracy z UKS w Dalachowie. Sędzią technicznym zawodów był Roman Pinkosz.