logo kino za rogiem.jpeg

gminnyportalmapowy180x1001.jpeg

opolska karta rodziny i seniora.jpeg

nowy_sys_gos_odpadami.jpeg

LOGO-PLEZJO.jpeg

oleski-koszyk.jpeg

LGD - Górna Prosna 120x76.jpeg

logo_1.jpeg

OOL24.jpeg

Znajdź nas na:
Facebook Gminy Rudniki

kmzp.jpeg

logo_kolor_skrot_duze.jpeg

zaloz firme.jpeg

Nowy-PO KL.jpeg

Nowy-RPO.jpeg

plakat2008-09.jpeg

Aktualności z regionu opolskiego - informacje, komunikaty, wydarzenia, imprezy

Zapisz się do newslettera

XII Międzynarodowe Zawody Drwali w Bobrowie

W dniach 2 i 3 lipca 2011 r. już po raz 12 na Bobrowie odbywały się Międzynarodowe Zawody Drwali. Po dwudniowych zmaganiach pierwsze miejsce zajął: Roman Szala z Polski przed Jaroslavem Perveka ze Słowacji i Ditrichem Harderem z Niemiec. Szczegółowa Klasyfikacja wygląda następująco:

Miejsce Nr startowy Imię Nazwisko Narodowość Punkty
1 41 Roman Szala Polska 1481
2 25 Jaroslaw Perveka Słowacja 1470
3 26 Dietrich Harder Niemcy 1362
4 2 František Vitásek Czechy 1333
5 39 Jacek Stochniałek Polska 1315
6 1 Tomasz Kowol Polska 1293
7 33 Michael Billardelle Niemcy 1258
8 13 Didier Polanowski Francja 1251
9 17 Joseph Pal Francja 1170
10 40 Wojciech Lipczak Polska 1079
11 42 Adam Nakonieczny Polska 1025
12 22 Miroslav Prno Słowacja 990
13 38 Marek Sternicki Polska 985
14 7 Peter Almati Słowacja 947
15 23 Krzysztof Jelonek Polska 812
16 37 Dariusz Klimaszewski Polska 791
17 24 Stanisław Świerc Polska 753
18 43 Petr Chromek Czechy 703
19 4 Stanisław Moczulski Polska 695
20 18 Didier Cognard Francja 695

Równolegle do zmagań seniorów odbywały się zawody w których uczestniczyli zawodnicy w wieku do 24 lat (Juniorzy). Oto ich wyniki:

Miejsce Nr startowy Imię Nazwisko Narodowość Punkty
1 31 Kamil Szarmach Polska 1415
2 32 Adam Dobreńko Polska 1414
3 27 Adam Wawrzak Polska 1403
4 35 Łukasz Maruszczyk Polska 1394
5 30 Paweł Wesołowski Polska 1320
6 3 Sebastian Bodura Polska 1242
7 29 Szczepan Nitek Polska 1174
8 34 Bartosz Nakonieczny Polska 1105
9 6 Łukasz Pilśniak Polska 1087
10 36 Julia Królik Polska 1072
11 9 Bartłomiej Potempa Polska 1032
12 19 Florian Frette Francja 992
13 10 Dawid Cieślik Polska 937
14 20 Guillaume Prouillet Francja 852
15 14 Aurelien Bauchet Francja 834
16 15 Steven Rivalain Francja 744
17 21 Anthony Ricci Francja 731
18 8 Sebastian Janeczek Polska 699
19 16 Valentin Medard Francja 673
20 28 Karol Błaszczyk Polska 621
21 5 Marcin Drozdowski Polska 509
22 12 Aymeric Gault Francja 506
23 11 Julien Dupeux Francja 0

Wyniki z poszczególnych konkurencji można ściągnąć tutaj: ZIPWyniki

Galeria zdjęć z zawodów:

DSC05696.jpeg DSC05707.jpeg DSC05784.jpeg DSC05844.jpeg
DSC05873.jpeg DSC08496.jpeg DSC08658.jpeg DSC08753.jpeg
DSC05912.jpeg DSC05919.jpeg DSC05948.jpeg DSC05960.jpeg
DSC06055.jpeg DSC06064.jpeg DSC06088.jpeg DSC08089.jpeg
DSC08187.jpeg DSC08197.jpeg DSC08233.jpeg DSC08296.jpeg
  DSC08329.jpeg DSC08381.jpeg  

 

Wyślij kartkę Wójt Odpowiada Znajdź Nas