logo kino za rogiem.jpeg

gminnyportalmapowy180x1001.jpeg

opolska karta rodziny i seniora.jpeg

nowy_sys_gos_odpadami.jpeg

LOGO-PLEZJO.jpeg

oleski-koszyk.jpeg

LGD - Górna Prosna 120x76.jpeg

logo_1.jpeg

OOL24.jpeg

Znajdź nas na:
Facebook Gminy Rudniki

kmzp.jpeg

logo_kolor_skrot_duze.jpeg

zaloz firme.jpeg

Nowy-PO KL.jpeg

Nowy-RPO.jpeg

plakat2008-09.jpeg

Aktualności z regionu opolskiego - informacje, komunikaty, wydarzenia, imprezy

Zapisz się do newslettera

Minifestiwal Piosenki Dziecięcej

Dnia 28 kwietnia 2009r. w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Rudnikach odbyły się eliminacje gminne XI Minifestiwalu Piosenki Dzieciecej dla przedszkolaków.

Celem imprezy jest :
- popularyzacja piosenki dziecięcej,
- wyzwalanie u dzieci radości śpiewania,
- uaktywnienie pracy przedszkoli w edukacji muzycznej dzieci,
- promocja osiągnięć przedszkoli w sferze działalności muzycznej.

W eliminacjach gminnych udział wzięło 21 dzieci z przedszkoli w Rudnikach, Jaworznie, Dalachowie, Cieciułowie i Żytniowie.

Komisja Oceniająca w składzie :
1. Tomasz Urbaniak – przewodniczący – solista – tenor operowy
2. Jolanta Pawelec – PP Rudniki
3. Danuta Małecka – PSP Cieciułów
4. Urszula Pyziak – PSP Żytniów
5. Mirosława Bobrzecka – PSP Jaworzno
6. Barbara Jochymska – PSP Dalachów
7.Małgorzata Lukas – GOKSiR Rudniki

biorąc pod uwagę dobór repertuaru, wykonanie oraz ogólny wyraz artystyczny przyznała miejsca następującym wykonawcom :

W KATEGORII : rocznik 2004 i młodsi

rocznik 2004 i młodsi.jpeg

I miejsce - NATALIA STASIAK – PP RUDNIKI
II miejsce - WIKTORIA STASIAK – PP RUDNIKI
II miejsce – JULIA JURCZYK – PP DALACHÓW

W KATEGORII : rocznik 2003

roznik 2003.jpeg

I miejsce – WIKTORIA ORZESZYNA – PSP DALACHÓW
II miejsce – IZABELA SIERADZKA – PSP DALACHÓW
III miejsce – AGATA KOŚCIELNA – PP RUDNIKI

Pozostali uczestnicy z tej kategorii wiekowej otrzymali wyróżnienia.

W KATEGORII : rocznik 2002 / starszaki /

rocznik 2002.jpeg

I miejsce – JAKUB PAŁYGA – PP RUDNIKI
I miejsce – ZUZANNA DUBAS – PSP DALACHÓW
II miejsce – KINGA KRAWCZYK – PSP ŻYTNIÓW
II miejsce – ZUZANNA BORECKA – PSP CIECIUŁÓW
III miejsce – ADRIANNA KORPOWSKA – PP RUDNIKI

Pozostali wykonawcy z tej grupy wiekowej otrzymali wyróżnienia.

dzieci  które otrzymały wyróżnienia.jpeg

Do udziału w Finale Powiatowym w Oleśnie, który odbędzie się w Miejskim Domu Kultury, dnia 27 maja br., o godz. 9.30, wytypowano 6 wymienionych niżej wykonawców :
- JAKUB PAŁYGA
- ZUZANNA DUBAS
- KINGA KRAWCZYK
- ZUZANNA BORECKA
- ADRIANNA KORPOWSKA
- WIKTORIA ORZESZYNA

Finaliści - którzy zmierzą się w Oleśnie.jpeg

Nagrody i dyplomy, które otrzymali wszyscy uczestnicy konkursu ufundowane zostały ze środków GOKSiR w Rudnikach.
 

Wyślij kartkę Wójt Odpowiada Znajdź Nas