Nowe miesięczne stawki opłat z tytułu opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi obowiązujące od 01-01-2018 r.

logo kino za rogiem.jpeg

gminnyportalmapowy180x1001.jpeg

opolska karta rodziny i seniora.jpeg

nowy_sys_gos_odpadami.jpeg

LOGO-PLEZJO.jpeg

oleski-koszyk.jpeg

LGD - Górna Prosna 120x76.jpeg

logo_1.jpeg

OOL24.jpeg

Znajdź nas na:
Facebook Gminy Rudniki

kmzp.jpeg

logo_kolor_skrot_duze.jpeg

zaloz firme.jpeg

Nowy-PO KL.jpeg

Nowy-RPO.jpeg

plakat2008-09.jpeg

Aktualności z regionu opolskiego - informacje, komunikaty, wydarzenia, imprezy

Zapisz się do newslettera

Referaty

SEKRETARIAT - POKÓJ NR 2 /I piętro/
e-mail:
tel. 0343595072 lub 0343595093
fax. 0343595013
 Joanna Dwornik

REFERAT ORGANIZACYJNY
   
    SEKRETARZ - POKÓJ NR 4 /parter/
    tel. wew. 19
    Marianna Krzykawiak
  
    EWIDENCJA LUDNOŚCI - POKÓJ NR 9 /parter/
    tel. wew. 22
    Magdalena Śliwińska - Rejestr Mieszkańców, Dowody Osobiste
  

    OBSŁUGA RADY GMINY, KADR, WYBORÓW - POKÓJ NR 9 /parter/
    tel. 0343595072
     Elżbieta Baros

    ZAMÓWIENIA PUBLICZNE - POKÓJ NR 2 /parter/
    tel. wew. 24
     Małgorzata Gajda

    SPRAWY WOJSKOWE, OBRONA CYWILNA, INFORMACJE NIEJAWNE - POKÓJ NR 4 /I piętro/
    tel. wew. 32
     Janina Popczyk

    INFORMATYK POKÓJ NR 2 /I piętro/
    tel. wew. 30
     Grzegorz Sychla

 

    EWIDENCJA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ /Biuro Obsługi Interesanta/
    tel. wew. 37
     Mariola Jurczyk


 



REFERAT FINANSOWY

    SKARBNIK - POKÓJ NR 3 /I piętro/
    tel. wew. 16
     Beata Wolf-Morawiak

    KSIĘGOWOŚĆ BUDŻETOWA - POKÓJ NR 5 /I piętro/
    tel. wew. 15, 21
     Anna Lewandowska
     Katarzyna Janicka
     Zofia Bernaś

     Edyta Wojtuń
     Barbara Preś


    WYMIAR PODATKÓW - POKÓJ NR 5 /parter/
    tel. wew. 23
     Halina Kubaszewska

    KSIĘGOWOŚĆ PODATKOWA - POKÓJ NR 5 /parter/
    tel. wew. 23
     Beata Kubacka


 

REFERAT GOSPODARKI KOMUNALNEJ, ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA
   
   
KIEROWNIK - POKÓJ NR 6 /parter/
    tel. wew. 26
     Jolanta Kubat
 
    GOSPODARKA GRUNTAMI, ROLNICTWO I LEŚNICTWO - POKÓJ NR 8 /parter/
    tel. wew. 18
     Anna Kępińska

     Anna Rychel



    OCHRONA ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ - POKÓJ NR 6 /parter/
    email:
    tel. wew. 25
     Beata Nowakowska-Fałat

     Marta Garncarek
     Paweł Łużak  - nadzór nad OSP

 

    DROGI - POKÓJ NR 2 /parter/
    tel. wew. 24
     Łukasz Wicher

    WODOCIĄGI - sekcja komunalna
    tel. 034/ 3595 057
    kom. 607-605-634
     Łukasz Sykulski - kierownik (zgłoszenia awarii wod-kan, itp.)

    kom. 501-825-039
    Eugeniusz Kaczmarek (zgłoszenia awarii awarii wod-kan, itp.)

    OPŁATY ZA WODĘ I ŚCIEKI, INKASENT - punkt obsługi interesanta
    tel.wew. 37
     Mariusz Knetki

URZĄD STANU CYWILNEGO
   
    KIEROWNIK - POKÓJ NR 1 /I piętro/
     Andrzej Pyziak

    ZASTĘPCY KIEROWNIKA - POKÓJ NR 4 /I piętro/
    tel. wew. 32
     Joanna Pazgan
     Małgorzata Gajda

RADCA PRAWNY

    POKÓJ NR 3 /parter/
    tel. wew. 20
     Wiesława Borowiec

PROMOCJA I ROZWÓJ GMINY

    POKÓJ NR 2 /I piętro/

    e-mail:
    tel. wew. 14
     Iwona Napieraj
     Adam Wiktor
    
Roman Dądela
 

 

Wyślij kartkę Wójt Odpowiada Znajdź Nas