Informacja dotycząca zasad funkcjonowania i odbioru odpadów w PSZOK w Rudnikach

logo kino za rogiem.jpeg

gminnyportalmapowy180x1001.jpeg

opolska karta rodziny i seniora.jpeg

nowy_sys_gos_odpadami.jpeg

LOGO-PLEZJO.jpeg

oleski-koszyk.jpeg

LGD - Górna Prosna 120x76.jpeg

logo_1.jpeg

OOL24.jpeg

Znajdź nas na:
Facebook Gminy Rudniki

kmzp.jpeg

logo_kolor_skrot_duze.jpeg

zaloz firme.jpeg

Nowy-PO KL.jpeg

Nowy-RPO.jpeg

plakat2008-09.jpeg

Aktualności z regionu opolskiego - informacje, komunikaty, wydarzenia, imprezy

Zapisz się do newslettera

Gmina Rudniki „GMINĄ ATRAKCYJNĄ DLA INWESTORA”

GADI.jpegMamy przyjemność poinformować, że w czerwcu 2007 roku Gmina Rudniki uzyskała certyfikat „GMINA ATRAKCYJNA DLA INWESTORA”. Organizatorem i pomysłodawcą cyklu szkoleń i warsztatów był Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego.

Do programu GMINA ATRAKCYJNA DLA INWESTORA przystąpiły 44 gminy z województwa opolskiego. Warunkiem przystąpienia do audytu certyfikującego, było złożenie wymaganej dokumentacji w postaci: strategii promocji gminy, prezentacji gminy i przynajmniej jednej oferty inwestycyjnej zgodnie ze standardami PAIiIZ, dwóch ofert inwestycyjnych wpisanych w formatkę PAIiIZ wraz z opisem warunków inwestycyjnych w gminie i regionie, plan wizyty inwestora wraz z zarysem rozmów, elektroniczną wersję broszury promocyjnej. Ostre kryteria oceny spowodowały, że z 26 gmin które złożyły niezbędną dokumentację tylko 16 dopuszczono do ostatecznego audytu w gminie. Eksperci z PAIiIZ, COI, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego oceniali merytoryczne i praktyczne przygotowanie samorządu, jakość pracy osoby starającej się o tytuł „Menagera ds. inwestycji”. Gmina Rudniki uzyskała bardzo wysoki poziom kwalifikacji w sferze możliwości pozyskiwania i obsługi inwestorów krajowych i zagranicznych (otrzymując 90 na 100 możliwych punktów). Oprócz tego Adam Wiktor pracownik ds. promocji i rozwoju gminy uzyskał tytuł „Menadżera ds. inwestycji”.

DSCN0464.jpeg

Dzięki uczestnictwu w programie GMINA ATRAKCYJNA DLA INWESTORA Gmina Rudniki przygotowana została do przyjmowania potencjalnych inwestorów oraz właściwej prezentacji gminy i jej zasobów. Mamy nadzieję, że istniejące oferty inwestycyjne oraz przygotowywane zachęcą inwestorów zagranicznych, a w szczególności krajowych i lokalnych do podjęcia działalności produkcyjnych i usługowych na terenie gminy Rudniki.

Wyślij kartkę Wójt Odpowiada Znajdź Nas