Harmonogram zbiórki odpadów  komunalnych na rok 2019

logo kino za rogiem.jpeg

gminnyportalmapowy180x1001.jpeg

opolska karta rodziny i seniora.jpeg

nowy_sys_gos_odpadami.jpeg

LOGO-PLEZJO.jpeg

oleski-koszyk.jpeg

LGD - Górna Prosna 120x76.jpeg

logo_1.jpeg

OOL24.jpeg

Znajdź nas na:
Facebook Gminy Rudniki

kmzp.jpeg

logo_kolor_skrot_duze.jpeg

zaloz firme.jpeg

Nowy-PO KL.jpeg

Nowy-RPO.jpeg

plakat2008-09.jpeg

Aktualności z regionu opolskiego - informacje, komunikaty, wydarzenia, imprezy

Zapisz się do newslettera

Rudnicki Inkubator Przedsiębiorczości

Logotypy inkubator1.png

Prace nad budową Rudnickiego Inkubatora Przedsiębiorczości przebiegają zgodnie
z ustalonym harmonogramem. 31 października 2013 r. tj. czwartek nastąpił częściowy odbiór wykonanych prac. Wykonawca dokonał rozbiórki budynku gospodarczo-garażowego, wykonał roboty ziemne, fundamentowe, murowe, strop nad pomieszczeniami, przyłącza wodno-kanalizacyjne zewnętrzne, częściowo wewnętrzne. Zakończenie inwestycji zgodnie z zawartą umową z wykonawcą planowane jest na 25.04.2013 r.
Celem bezpośrednim projektu jest wzmocnienie sektora otoczenia biznesu i ułatwienie firmom dostępu do profesjonalnych usług okołobiznesowych na terenie Gminy Rudniki. Powstały inkubator tworzyć będzie korzystną atmosferę wokół przedsiębiorczości, wspomagając przede wszystkim funkcjonujące w nim firmy (nowopowstałe bądź działające nie dłużej niż 1 rok czasu). W ramach oferty świadczonej przez inkubator, przedsiębiorcy otrzymają m.in. doradztwo w zakresie tworzenia i prowadzenia firmy, porady prawne i księgowe, pomoc w zakresie organizacji spotkań biznesowych, poszukiwaniu partnerów gospodarczych czy dostępu do sprzętu multimedialnego, sali konferencyjnej.
Drodzy przedsiębiorcy zachęcamy do planowania swojej przyszłości z Rudnickim Inkubatorem Przedsiębiorczości. Niski koszt najmu, doskonała lokalizacja nowego obiektu, fachowa pomoc, z pewnością ułatwią prowadzenie firmy w najtrudniejszym początkowym okresie powstania.

Przed rozpoczęciem inwestycji

DSC01550.jpeg DSC01551.jpeg

W trakcie prac

DSC00284.jpeg DSC00289.jpeg

Planowany efekt końcowy

Kam001a.jpeg Kam002.jpeg

Wyślij kartkę Wójt Odpowiada Znajdź Nas