logo kino za rogiem.jpeg

gminnyportalmapowy180x1001.jpeg

opolska karta rodziny i seniora.jpeg

nowy_sys_gos_odpadami.jpeg

LOGO-PLEZJO.jpeg

oleski-koszyk.jpeg

LGD - Górna Prosna 120x76.jpeg

logo_1.jpeg

OOL24.jpeg

Znajdź nas na:
Facebook Gminy Rudniki

kmzp.jpeg

logo_kolor_skrot_duze.jpeg

zaloz firme.jpeg

Nowy-PO KL.jpeg

Nowy-RPO.jpeg

plakat2008-09.jpeg

Aktualności z regionu opolskiego - informacje, komunikaty, wydarzenia, imprezy

Babciu, Dziadku - KOCHAMY WAS!

Babciu, Dziadku – KOCHAMY WAS!

           Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe święto, które daje okazję do wzmocnienia więzów rodzinnych i pokoleniowych oraz do okazania wdzięczności i szacunku ludziom starszym. Szczególnie cenne są uroczystości pozwalające przeżywać chwile radości w gronie bliskich. Taką właśnie okazją do wyrażenia swoich uczuć było spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury i Przedszkole w Rudnikach.

Spotkanie rozpoczęło się inscenizacją „Brzydkiego kaczątka” w wykonaniu rudnickich przedszkolaków. Po zaprezentowaniu przestawienia maluchy i starszaki długo bawiły zebranych śpiewając, tańcząc i recytując wierszyki.

Po występach przedszkolaków z programem piosenek z lat 70-tych zaprezentował się zespół wokalny „Rudnicanto” z Rudnik z pianistą Krzysztofem Odojem.

Wzruszenie oraz radość gości były ogromne. Gorącymi brawami przybyli goście podziękowali wykonawcom za przygotowany dla nich program. Przy kawie, herbacie i pysznym domowym cieście seniorzy spędzili bardzo miły wieczór.