Informacja dotycząca zasad funkcjonowania i odbioru odpadów w PSZOK w Rudnikach

logo kino za rogiem.jpeg

gminnyportalmapowy180x1001.jpeg

opolska karta rodziny i seniora.jpeg

nowy_sys_gos_odpadami.jpeg

LOGO-PLEZJO.jpeg

oleski-koszyk.jpeg

LGD - Górna Prosna 120x76.jpeg

logo_1.jpeg

OOL24.jpeg

Znajdź nas na:
Facebook Gminy Rudniki

kmzp.jpeg

logo_kolor_skrot_duze.jpeg

zaloz firme.jpeg

Nowy-PO KL.jpeg

Nowy-RPO.jpeg

plakat2008-09.jpeg

Aktualności z regionu opolskiego - informacje, komunikaty, wydarzenia, imprezy

Zapisz się do newslettera

Przebudowa budynku OSP Mostki na Sołecki Dom Spotkań

Logo_EFR_Woj-op_LEADER_PROW_LGD.jpeg

Od lutego 2014 roku trwają prace remontowe w budynku OSP Mostki. Do tej pory firma realizująca inwestycję prowadzi prace terminowo, zgodnie z założonym harmonogramem. Obecnie jest już na budynku nowe wiązanie, zaczyna pojawiać się stopniowo pokrycie dachowe, są już wylewki na sali oraz nowe tynki. Budynek powoli nabiera bardzo przyjemnego wyglądu, co można zobaczyć na załączonych zdjęciach poniżej.

Mamy nadzieję, że z odremontowanego Sołeckiego Domu Spotkań w Mostkach mieszkańcy będą zadowoleni, i że budynek „będzie żył”. Ma to być miejsce spotkań i integracji lokalnej społeczności.

My ze strony samorządowej cieszymy się, że kolejny budynek użyteczności publicznej zostanie wyremontowany, co poprawi w znacznym stopniu estetykę wsi, jak również scali i jeszcze bardziej pobudzi do aktywności tak małą społeczność jaką jest miejscowość Mostki.

Realizacja zadania w ramach programu PROW na lata 2007-2013, Działanie 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” w zakresie operacji odpowiadających warunkom przyznania pomocy w ramach działania „Odnowa i rozwój wsi”.

Wyślij kartkę Wójt Odpowiada Znajdź Nas