logo kino za rogiem.jpeg

gminnyportalmapowy180x1001.jpeg

opolska karta rodziny i seniora.jpeg

nowy_sys_gos_odpadami.jpeg

LOGO-PLEZJO.jpeg

oleski-koszyk.jpeg

LGD - Górna Prosna 120x76.jpeg

logo_1.jpeg

OOL24.jpeg

Znajdź nas na:
Facebook Gminy Rudniki

kmzp.jpeg

logo_kolor_skrot_duze.jpeg

zaloz firme.jpeg

Nowy-PO KL.jpeg

Nowy-RPO.jpeg

plakat2008-09.jpeg

Aktualności z regionu opolskiego - informacje, komunikaty, wydarzenia, imprezy

Szkolenie "Aranżacja przestrzeni"

oznakowanie lider.jpeg
Gmina Rudniki i Rudnicki Inkubator Przedsiębiorczości
zapraszają na bezpłatne szkolenie pn.:

„Aranżacja przestrzeni”

realizowane w ramach operacji pn. „Cykl szkoleń dla osób bezrobotnych, chcących rozpocząć własną działalność gospodarczą i mieszkańców LGD”

        Szkolenie pn. „Aranżacja przestrzeni” ma na celu aktywizację społeczności lokalnej poprzez jej zaangażowanie w poprawę estetyki najbliższego otoczenia. Skierowane jest do mieszkańców LGD, którzy posiadają przestrzeń do zagospodarowania (ogród, wspólna przestrzeń publiczna we wsi) i chcieliby poprawić jej wygląd i estetykę oraz dla osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe o nowe doświadczenia związane z tym tematem, bądź są zainteresowani rozwinięciem działalności o tym profilu.

        Szkolenie organizowane jest w dniach 22-25.10.2014 r. i składa się z dwóch części, teoretycznej i praktycznej. Część teoretyczna realizowana będzie w sali konferencyjnej Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Rudnikach w dniach 22-24.10.2014 r. w godzinach 16:00 – 20:00. Część praktyczna realizowana będzie w parku w Rudnikach w dniu 25.10.2014 r. od godz. 9:00 i polegała będzie na zrealizowaniu projektu przygotowanego podczas części teoretycznej szkolenia.

Szkolenie prowadzone będzie przez firmę Tęczowy Ogród - projekty ogrodów z Dobrzenia Małego, posiadającą doświadczenie w projektowaniu i realizowaniu aranżacji przestrzeni.

Po zakończeniu szkolenia, każdy z uczestników otrzyma dyplom ukończenia szkolenia oraz różanecznik ogrodowy.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o przyjęciu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia można składać do dnia 17.10.2014 r. do godz. 12:00 telefonicznie pod nr telefonu: 34/ 3595072 w. 14, jak również przesyłać e-mailem na adres: inkubator@rudniki.pl. W zgłoszeniu proszę podać swoje dane kontaktowe.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: 34 3595072 w. 14.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

aranżacja.jpeg