logo kino za rogiem.jpeg

gminnyportalmapowy180x1001.jpeg

opolska karta rodziny i seniora.jpeg

nowy_sys_gos_odpadami.jpeg

LOGO-PLEZJO.jpeg

oleski-koszyk.jpeg

LGD - Górna Prosna 120x76.jpeg

logo_1.jpeg

OOL24.jpeg

Znajdź nas na:
Facebook Gminy Rudniki

kmzp.jpeg

logo_kolor_skrot_duze.jpeg

zaloz firme.jpeg

Nowy-PO KL.jpeg

Nowy-RPO.jpeg

plakat2008-09.jpeg

Aktualności z regionu opolskiego - informacje, komunikaty, wydarzenia, imprezy

Koncert jazzowy

Koncert  jazzowy

    Przed koncertem wystąpił zespół WIND BAND  z Olesna pod kier. dr Korneliusza Wiatra. Skład zespołu stanowią  uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Oleśnie oraz Młodzieżowego Studium Muzyki Rozrywkowej . Młodzi muzycy zagrali z energią, „rozgrzewając” widownię świetnie zagranymi utworami.  Support stanowił doskonały wstęp przed główną atrakcją wieczoru - koncertem gwiazdy.

Gościem muzycznego wieczoru  w Centrum Spotkań Muzyków Jazzowych w Rudnikach był Charli Green & Krzysztof Puma Piasecki oraz zespół 4 SET. Świetny, dynamiczny koncert, energetyczna muzyka, odwołująca się nie tylko do jazzu, w połączeniu z klubową atmosferą wprawiły słuchaczy w doskonały nastrój.

Muzycy potwierdzili również, że potrafią doskonale  bawić się  w czasie koncertu,  z powodzeniem wciągając w muzyczny krąg publiczność. Gorące brawa były wyrazem uznania dla talentu i umiejętności artystów.

Charli Green to amerykański trębacz, kompozytor i aranżer. Urodził się i dorastał w Memphis. Współpracował z największymi muzykami jazzowymi, w tym z Dexterem Gordonem, Benem Websterem, Artem Taylorem czy Lou Bennetem. Obecnie pracuje z własną orkiestrą The Charli Green Big Band. Komponuje, aranżuje i dyryguje.

Krzysztof Puma Piasecki natomiast to jeden z najwszechstronniejszych gitarzystów polskiej sceny muzycznej. Występował m.in. z Mickiem Sternem, Dave Wecklem, Scottem Hendersonem,  Allanem Whitem, Ewą Bem, Zbigniewem Wodeckim, Ryszardem Rynkowskim, Jarosławem Śmietaną, Zbigniewem Namysłowskim.
Zespół 4Set wystąpił w składzie: Łukasz Gorczyca – bas, Adam Grzelak – bębny, Jacek Prokopowicz – instr. klawiszowe.

Organizatorem koncertu, który odbył się 15 marca był GOKSiR w Rudnikach.