Informacja dotycząca zasad funkcjonowania i odbioru odpadów w PSZOK w Rudnikach

logo kino za rogiem.jpeg

gminnyportalmapowy180x1001.jpeg

opolska karta rodziny i seniora.jpeg

nowy_sys_gos_odpadami.jpeg

LOGO-PLEZJO.jpeg

oleski-koszyk.jpeg

LGD - Górna Prosna 120x76.jpeg

logo_1.jpeg

OOL24.jpeg

Znajdź nas na:
Facebook Gminy Rudniki

kmzp.jpeg

logo_kolor_skrot_duze.jpeg

zaloz firme.jpeg

Nowy-PO KL.jpeg

Nowy-RPO.jpeg

plakat2008-09.jpeg

Aktualności z regionu opolskiego - informacje, komunikaty, wydarzenia, imprezy

Zapisz się do newslettera

Zaproszenie do KOŁA SENIORA w Rudnikach

Zaproszenie do KOŁA SENIORA w Rudnikach

 

Od trzech lat przy Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Rudnikach działa Koło Seniora liczące ok. 60 osób. Seniorzy biorą aktywny udział w cotygodniowych zajęciach gimnastycznych (w każdy czwartek w godz. 18.00 do 19.00). W poniedziałki o godz. 17.00 wspólnie z grupą seniorów z Praszki korzystamy z zajęć na basenie. Nasi seniorzy biorą udział w rajdach rowerowych po okolicy. Uczestniczą w spacerach z kijkami, które kończą się pieczeniem kiełbasek na ognisku lub grillu. Organizujemy również wycieczki autokarowe, w tym roku do Uniejowa i do Krakowa. Wspólnie wychodzimy do Kina za rogiem na ciekawe filmy. Największą popularnością cieszą się wieczorki taneczne organizowane dwa razy w roku z udziałem seniorów z całej gminy.

Planujemy spotkania z ciekawymi ludźmi (prawnik, lekarz). Do tej pory aktywni seniorzy są zadowoleni z działalności koła.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych seniorów z całej gminy do uczestnictwa w naszych zajęciach. W przypadku zainteresowania proszę o kontakt z Ośrodkiem Kultury w Rudnikach tel. 34) 35 95 068 lub e-mail: kultura.rudniki@wp.pl.

 

Wyślij kartkę Wójt Odpowiada Znajdź Nas