logo kino za rogiem.jpeg

gminnyportalmapowy180x1001.jpeg

opolska karta rodziny i seniora.jpeg

nowy_sys_gos_odpadami.jpeg

LOGO-PLEZJO.jpeg

oleski-koszyk.jpeg

LGD - Górna Prosna 120x76.jpeg

logo_1.jpeg

OOL24.jpeg

Znajdź nas na:
Facebook Gminy Rudniki

kmzp.jpeg

logo_kolor_skrot_duze.jpeg

zaloz firme.jpeg

Nowy-PO KL.jpeg

Nowy-RPO.jpeg

plakat2008-09.jpeg

Aktualności z regionu opolskiego - informacje, komunikaty, wydarzenia, imprezy

"Szał menopauzy" w Rudnikach

Szał  menopauzy

W niedzielę, 19  marca, „Teatr Komedia” z Wołczyna pod kierownictwem Michała Szachnowskiego wystąpił  w  Gminnym Ośrodku Kultury w Rudnikach.

Spektakl „Szał menopauzy” to doskonała  komedia, która jest odniesieniem do hitu teatralnego Elżbiety Jodłowskiej – Heller „Klimakterium i już”.

Michał Szachnowski napisał swoją wersję sztuki  opisującą  problemy kobiece dnia codziennego. Bohaterkami  musicalu są cztery kobiety w trudnym  okresie przekwitania.  Śmieszne dialogi, dowcipy o facetach i kobietach, a wszystko to  wzbogacone piosenkami  z bardzo zabawnymi tekstami oraz  bogatą choreografią  sprawia, że  na problemy spoglądamy z dystansem i rozbawieniem.

Blisko 300-osobowa widownia, która doskonale bawiła się przez  ponad dwie godziny trwania przedstawienia potwierdziła, że jest bardzo duże zapotrzebowanie na imprezy tego rodzaju. 

Dziękujemy serdecznie  „Teatrowi Komedia”  z Wołczyńskiego Ośrodka Kultury w składzie:

Michał Szachnowski /Pamela/,   Beata Witecka-Gwozdecka/Malina/, Zuzanna Kochanek/ Zosia/ i Elżbieta Spychała /Krycha/  za  wspaniałą zabawę.

Informujemy, że istnieje  możliwość ponownego zorganizowania spektaklu w Rudnikach  w okresie jesiennym, jeśli  będzie duża ilość zainteresowanych. 

Telefon kontaktowy:  34 3595 068,  e- mail: kultura.rudniki@wp.pl

menopauza2.jpeg menopauza1.jpeg DSC02151.jpeg