Informacja dotycząca zasad funkcjonowania i odbioru odpadów w PSZOK w Rudnikach

logo kino za rogiem.jpeg

gminnyportalmapowy180x1001.jpeg

opolska karta rodziny i seniora.jpeg

nowy_sys_gos_odpadami.jpeg

LOGO-PLEZJO.jpeg

oleski-koszyk.jpeg

LGD - Górna Prosna 120x76.jpeg

logo_1.jpeg

OOL24.jpeg

Znajdź nas na:
Facebook Gminy Rudniki

kmzp.jpeg

logo_kolor_skrot_duze.jpeg

zaloz firme.jpeg

Nowy-PO KL.jpeg

Nowy-RPO.jpeg

plakat2008-09.jpeg

Aktualności z regionu opolskiego - informacje, komunikaty, wydarzenia, imprezy

Zapisz się do newslettera

Komunikat

Informujemy wszystkich mieszkańców Gminy Rudniki, że firma Remondis Opole Sp. z o. o., - odbierająca odpady komunalne wykona mycie
i dezynfekcję pojemników na odpady komunalne zmieszane - czarny pojemnik w dniu odbioru odpadów, w niżej podanych terminach:

  • Rejon 1 - Miejscowości: Rudniki, Bobrowa, Nowy Bugaj, Stary Bugaj, Borek, Żurawie, Jaworek, Stawki Żytniowskie – 24.06.2015 r.
  • Rejon 2 - Miejscowości: Dalachów, Młyny, Słowików, Odcinek, Kuźnica, Janinów Łazy, Porąbki, Teodorówka – 08.07.2015 r.
  • Rejon 3 - Miejscowości: Żytniów, Pieńki, Jelonki, Wytoka, Banasiówka, Hajdamaki, Ignachy, Bliźniaki, Chwiły, Faustianka, Cieciułów, Stawki Cieciułowskie, Brzeziny – 01.07.2015 r.
  • Rejon 4 - Miejscowości: Jaworzno, Jaworzno Bankowe, Julianpol, Mostki, Polesie, Mirowszczyzna – 15.07.2015 r.

W związku z powyższym prosimy właścicieli oraz mieszkańców nieruchomości o pozostawienie pojemników po opróżnieniu z odpadów
i sprzątnięcie ich dopiero po umyciu. Usługa mycia i dezynfekcji wykonywana jest nieodpłatnie raz w roku w ramach zawartej umowy.

W razie wcześniejszego sprzątnięcia pojemnika i uniemożliwienia umycia i dezynfekcji przez firmę, właściciel posesji będzie zobowiązany do wykonania tych czynności we własnym zakresie.

Wyślij kartkę Wójt Odpowiada Znajdź Nas