Informacja dotycząca zasad funkcjonowania i odbioru odpadów w PSZOK w Rudnikach

logo kino za rogiem.jpeg

gminnyportalmapowy180x1001.jpeg

opolska karta rodziny i seniora.jpeg

nowy_sys_gos_odpadami.jpeg

LOGO-PLEZJO.jpeg

oleski-koszyk.jpeg

LGD - Górna Prosna 120x76.jpeg

logo_1.jpeg

OOL24.jpeg

Znajdź nas na:
Facebook Gminy Rudniki

kmzp.jpeg

logo_kolor_skrot_duze.jpeg

zaloz firme.jpeg

Nowy-PO KL.jpeg

Nowy-RPO.jpeg

plakat2008-09.jpeg

Aktualności z regionu opolskiego - informacje, komunikaty, wydarzenia, imprezy

Zapisz się do newslettera

Szkolenia dla opolskich producentów żywności „Nasz ekoprodukt”

Szkolenia dla opolskich producentów żywności „Nasz ekoprodukt”

Szkolenia dla opolskich producentów żywności „Nasz ekoprodukt” to projekt Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości Uniwersytetu Opolskiego, podczas którego uczestnicy poznają dogłębnie pojęcie ekologicznego produktu,  zasady jego certyfikacji i kontroli oraz  jak go skutecznie promować.

Szkolenia są dostępne dla maksymalnie 128 pracowników z opolskiej branży  spożywczej, zainteresowanych wytwarzaniem ekologicznej żywności. Postanowiliśmy, że 12 z 16 szkoleń odbędzie się w wybranych miastach powiatowych regionu. Dzięki temu, każdy z zainteresowanych uczestnictwem zaoszczędzi czas i pieniądze na dojazd. Pozostałe 4 odbędą się w Opolu. Co najważniejsze szkolenia są nieodpłatne. Każde z nich jest prowadzone w cyklu 32 godzin (4 dni x 8 godzin szkoleniowych pod rząd) co pozwala na pełne zapoznanie się z ideą ekologicznej żywności. Seria  szkoleń potrwa od października 2015r. do marca 2016r.

Popyt na zdrową żywność jest, konkurencja wśród producentów wciąż mała, a zainteresowanie produktami ekologicznymi rośnie. Warto skorzystać z nadarzającej się okazji i poszerzyć swoją wiedzę. Wystarczy zgłosić się poprzez formularz elektroniczny.

Projekt  Szkolenia dla opolskich producentów żywności „Nasz ekoprodukt”  jest organizowany przez Uniwersytet Opolski oraz współfinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu.

Najważniejsze informacje o projekcie Szkolenia dla opolskich producentów żywności „Nasz ekoprodukt”:

PDFZAPROSZENIE NASZ EKOPRODUKT.pdf

Wyślij kartkę Wójt Odpowiada Znajdź Nas