logo kino za rogiem.jpeg

gminnyportalmapowy180x1001.jpeg

opolska karta rodziny i seniora.jpeg

nowy_sys_gos_odpadami.jpeg

LOGO-PLEZJO.jpeg

oleski-koszyk.jpeg

LGD - Górna Prosna 120x76.jpeg

logo_1.jpeg

OOL24.jpeg

Znajdź nas na:
Facebook Gminy Rudniki

kmzp.jpeg

logo_kolor_skrot_duze.jpeg

zaloz firme.jpeg

Nowy-PO KL.jpeg

Nowy-RPO.jpeg

plakat2008-09.jpeg

Aktualności z regionu opolskiego - informacje, komunikaty, wydarzenia, imprezy

Regionalny Fundusz Pożyczkowy

REGIONALNY FUNDUSZ POŻYCZKOWY

Realizatorem Funduszu jest Fundacja Rozwoju Śląska oraz Wspierania Inicjatyw Lokalnych. Fundacja jest instytucją finansową która od ponad 20 lat udziela najlepszego w regionie wsparcia w zakładaniu, modernizacji i rozwoju przedsiębiorstw.

Pomoc polega na finansowaniu zakupów inwestycyjnych i obrotowych w formie pożyczek na bardzo korzystnych warunkach i przy nieskomplikowanych procedurach. Obecnie głównym źródłem finansowania pożyczek jest regionalny Fundusz Pożyczkowy (dokapitalizowany prze Regionalny Program Operacyjny Województwa Opolskiego na lata 2007-2013)

Pożyczki skierowane są do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw posiadających siedzibę na terenie województwa opolskiego na działalność lub realizację inwestycji na terenie województwa opolskiego.

Pożyczki przeznaczone są na zakup nieruchomości, budowę, remont lub przebudowę nieruchomości, zakup maszyn i urządzeń, zakup pojazdów, zakup wyposażenia biura, inne, nie mające charakteru konsumpcyjnego, zakup materiałów i surowców lub towarów (środki obrotowe).

 Zasady Finansowania:
1. okres spłaty pożyczki:
- 10-letni - w przypadku pożyczek na cele inwestycyjne
- 3-letni - w przypadku pożyczek na cele obrotowe,
2. maksymalna kwota pożyczki: 700.000 zł.

Szczegółowe informacje dotyczące Regionalnego Funduszu Pożyczkowego dostępne na stronie: http://www.fundacja.opole.pl/112/regionalny-fundusz-pozyczkowy.html