Informacja dotycząca zasad funkcjonowania i odbioru odpadów w PSZOK w Rudnikach

logo kino za rogiem.jpeg

gminnyportalmapowy180x1001.jpeg

opolska karta rodziny i seniora.jpeg

nowy_sys_gos_odpadami.jpeg

LOGO-PLEZJO.jpeg

oleski-koszyk.jpeg

LGD - Górna Prosna 120x76.jpeg

logo_1.jpeg

OOL24.jpeg

Znajdź nas na:
Facebook Gminy Rudniki

kmzp.jpeg

logo_kolor_skrot_duze.jpeg

zaloz firme.jpeg

Nowy-PO KL.jpeg

Nowy-RPO.jpeg

plakat2008-09.jpeg

Aktualności z regionu opolskiego - informacje, komunikaty, wydarzenia, imprezy

Zapisz się do newslettera

„Nestlé Porusza Polskę: Porusz swoją okolicę”

„Nestlé Porusza Polskę: Porusz swoją okolicę”

Gmina Rudniki zachęca wszystkich mieszkańców do aktywnego włączenia się do konkursu i głosowania na siłownię zewnętrzną w Dalachowie.

Celem Konkursu jest budowa 16 siłowni zewnętrznych (po jednej dla każdego województwa) wybranych w głosowaniu internetowym spośród wszystkich lokalizacji zgłoszonych przez Gminy do Konkursu. Organizatorem Konkursu jest 4FRAME.

Gmina Rudniki do udziału w konkursie zgłosiła teren za boiskiem wielofunkcyjnym w Dalachowie. Usytuowanie  siłowni w bezpośrednim sąsiedztwie boiska wielofunkcyjnego będzie kolejnym etapem tworzenia na terenie miejscowości centrum sportowego, dającego możliwość powstania kompleksowej oferty aktywności fizycznej oraz spędzania czasu wolnego.

Jesteśmy przekonani, że realizacja projektu wpłynie pozytywnie na podniesienie jakości życia mieszkańców oraz poprawi wygląd i wizerunek miejscowości.

Wybór zwycięskich Lokalizacji odbędzie się poprzez głosowanie internautów za pośrednictwem strony internetowej: http://www.nestleporusza.pl/glosowanie. Po zalogowaniu na stronie, internauci będą mogli każdego dnia trwania głosowania oddać 1 głos na wybraną siłownię. Siłownia która zdobędzie najwięcej głosów z każdego województwa zostanie wybrana do realizacji i budowy. Głosowanie będzie się odbywać w dniach od 05.04.2016 r. do 30.06.2016 r.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do głosowania na siłownię w Dalachowie i pomoc mieszkańcom w odniesieniu zwycięstwa i utworzeniu siłowni!

 

NPP_Plakat B2_druk w drukarni.jpeg

Wyślij kartkę Wójt Odpowiada Znajdź Nas