Informacja dotycząca zasad funkcjonowania i odbioru odpadów w PSZOK w Rudnikach

logo kino za rogiem.jpeg

gminnyportalmapowy180x1001.jpeg

opolska karta rodziny i seniora.jpeg

nowy_sys_gos_odpadami.jpeg

LOGO-PLEZJO.jpeg

oleski-koszyk.jpeg

LGD - Górna Prosna 120x76.jpeg

logo_1.jpeg

OOL24.jpeg

Znajdź nas na:
Facebook Gminy Rudniki

kmzp.jpeg

logo_kolor_skrot_duze.jpeg

zaloz firme.jpeg

Nowy-PO KL.jpeg

Nowy-RPO.jpeg

plakat2008-09.jpeg

Aktualności z regionu opolskiego - informacje, komunikaty, wydarzenia, imprezy

Zapisz się do newslettera

Speed-ball

Ulotka Kasia OK.jpeg


Witamy wszystkich serdecznie w imieniu nowo powstałej grupy Speed-ball Rudniki, która realizuje projekt "Opolskie Eliminacje do Mistrzostw Polski Speed-ball w Rudnikach".

Chcemy zachęcić Was do uprawiania nowej dyscypliny sportu jaką jest Speed-ball. Aktywność ta wykorzystuje niemal każdy mięsień ciała zawodnika, rozwija refleks, szybkość i koordynację ruchową. Sport ten wykorzystuje piłkę i rakiety, występują tu takie dyscypliny jak singiel czy debel, ale także konfiguracje dające możliwość gry obiema rękami, takie gdzie zawodnik nie ma przeciwnika, ale gra na czas, czy wprowadzające elementy gry sztafetowej.

 Grać w Speed-ball może niemal każdy, a ilość wymaganego sprzętu sprawia, że potrzeba naprawdę niewiele by zacząć, więc zacznij i TY !

Już w najbliższy poniedziałek 20 czerwca zapraszamy na pierwszy trening, który rozpocznie się o godzinie 19:00 na Kompleksie Boisk Sportowych "Moje Boisko Orlik2012" w Rudnikach. Gościem specjalnym tego wydarzenia będzie trener Przemysław Wolan - reprezentant Speed-ball Polska, który wprowadził tę dyscyplinę do Polski, mogący pochwalić się uczestnictwem w Mistrzostwach Świata w Kuwejcie w których to wywalczył szóste miejsce w super-solo.

Nie może Ciebie zabraknąć!

Istniejemy też już na facebooku - https://www.facebook.com/SpeedballRudniki, tam będą pojawiać się aktualne wieści z naszych działań.

Grupy nieformalna Speed-ball Rudniki:                                                                    Partner projektu:
Katarzyna Pawlaczyk                                                                              Społeczne Towarzystwo Siatkarskie
Roman Pinkosz                                                                                                    "Amonit Rudniki"
Karol Włóka

Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz ze środków Samorządu Województwa Opolskiego.

Wyślij kartkę Wójt Odpowiada Znajdź Nas