Informacja dotycząca zasad funkcjonowania i odbioru odpadów w PSZOK w Rudnikach

logo kino za rogiem.jpeg

gminnyportalmapowy180x1001.jpeg

opolska karta rodziny i seniora.jpeg

nowy_sys_gos_odpadami.jpeg

LOGO-PLEZJO.jpeg

oleski-koszyk.jpeg

LGD - Górna Prosna 120x76.jpeg

logo_1.jpeg

OOL24.jpeg

Znajdź nas na:
Facebook Gminy Rudniki

kmzp.jpeg

logo_kolor_skrot_duze.jpeg

zaloz firme.jpeg

Nowy-PO KL.jpeg

Nowy-RPO.jpeg

plakat2008-09.jpeg

Aktualności z regionu opolskiego - informacje, komunikaty, wydarzenia, imprezy

Zapisz się do newslettera

Ogólnopolski sukces Kronik OSP

Ogólnopolski sukces Kronik OSP

Jest nam niezmiennie miło poinformować, że kroniki z OSP Mostki i OSP Rudniki zostały wyróżnione i otrzymały tytuł laureata w XXIII Ogólnopolskim Konkursie Kronik organizowanym przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej. Tym samy druhowie Piotr Ryng z OSP Mostki i Szczepan Kanicki z OSP Rudniki zostali zaproszeni na spotkanie laureatów.

Bardzo się cieszymy, że mozolna praca naszych kronikarzy została doceniona. Trzeba przyznać, że aby powstała dobra kronika potrzebne jest do tego przede wszystkim serce, a ponadto duże zaangażowanie czasu.

Przypomnijmy, że do konkursu zgłaszane były kroniki z wszystkich jednostek OSP z terenu całej Polski, tym bardziej osiągnięty sukces zasługuje na uznanie.

Wyróżnionym serdecznie gratulujemy i dziękujemy za poświęcenie, pracę na rzecz utrwalania tradycji naszych jednostek, życząc jednocześnie kolejnych sukcesów.

Ponadto zachęcamy wszystkich kronikarzy OSP z terenu naszej gminy o staranne dokumentowanie wszelkich przedsięwzięć lokalnych aby móc osiągnąć sukces nie tylko w konkursie gminnym ale także na arenie ogólnopolskiej.

Skan_20160920.jpeg   Skan_20160919 (3).jpeg

Wyślij kartkę Wójt Odpowiada Znajdź Nas