logo kino za rogiem.jpeg

gminnyportalmapowy180x1001.jpeg

opolska karta rodziny i seniora.jpeg

nowy_sys_gos_odpadami.jpeg

LOGO-PLEZJO.jpeg

oleski-koszyk.jpeg

LGD - Górna Prosna 120x76.jpeg

logo_1.jpeg

OOL24.jpeg

Znajdź nas na:
Facebook Gminy Rudniki

kmzp.jpeg

logo_kolor_skrot_duze.jpeg

zaloz firme.jpeg

Nowy-PO KL.jpeg

Nowy-RPO.jpeg

plakat2008-09.jpeg

Aktualności z regionu opolskiego - informacje, komunikaty, wydarzenia, imprezy

Wystawa fotografii - PERSPEKTYWA Michał Włoch

PERSPEKTYWA  Michał Włoch
 
Opis wydarzenia:
Być widzem i twórcą jednego wieczoru? Tak, to możliwe! "Perspektywa" pozwoli Ci spojrzeć na fotografię z różnych stron. Po pierwsze znajdziesz się na planie zdjęciowym i zobaczysz to, czego nie widać. Możliwość zobaczenia "niewidocznego" będzie trwała do 31 grudnia bieżącego roku. Po drugie, jeśli zechcesz, staniesz się fotografem i będziesz "malował" fotografię. Słowo "malował" nie zostało użyte przypadkowo: przy pomocy świecących przedmiotów będziesz kreował fotografię! Unikatowa możliwość spojrzenia na tą dziedzinę sztuki z tej perspektywy będzie tylko 28 października o godzinie 18:00 na wernisażu w Gminnym Ośrodku Kultury w Rudnikach. Aparaty i świecące przedmioty będą już tam czekały na Ciebie, więc... wystarczy że będziesz!
 
Plan wydarzenia:
1) Wystawa fotografii dyplomowych w Galerii Ośrodka Kultury w Rudnikach
2) Malowanie fotografii na sali widowiskowej (fotografie będą wysyłane w późniejszym czasie do uczestników drogą mailową)
3) Pokaz malowania fotografii "od kuchni" w wykonaniu zespołu Michała Włocha
4) Pokaz wszystkich wykonanych fotografii
 
Notatka biograficzna
Michał Włoch jest pasjonatem fotografii. Przez fotografie wyraża swój zachwyt otaczającym go światem. Lubi się zgubić, eksplorować, poznawać, dlatego też często fotografuje miejsca trudno dostępne, do których nie prowadzą żadne ścieżki. Zakochał się w unikatowości i nieprzewidywalności malowania światłem. Dzięki niej nauczył się, że trzeba tworzyć i "dać się ponieść" wyobraźni. W lipcu bieżącego roku obronił dyplom z fotografii przyznawany przez Szkołę Kreatywnej Fotografii należącą do Krakowskich Szkół Artystycznych.
Jego dwie fotografie malowane światłem były eksponowane na wystawie pokonkursowej na największych targach fotograficznych na świecie - Photokina w Kolonii.
 
plakat v3.jpeg