Nowe miesięczne stawki opłat z tytułu opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi obowiązujące od 01-01-2018 r.

logo kino za rogiem.jpeg

gminnyportalmapowy180x1001.jpeg

opolska karta rodziny i seniora.jpeg

nowy_sys_gos_odpadami.jpeg

LOGO-PLEZJO.jpeg

oleski-koszyk.jpeg

LGD - Górna Prosna 120x76.jpeg

logo_1.jpeg

OOL24.jpeg

Znajdź nas na:
Facebook Gminy Rudniki

kmzp.jpeg

logo_kolor_skrot_duze.jpeg

zaloz firme.jpeg

Nowy-PO KL.jpeg

Nowy-RPO.jpeg

plakat2008-09.jpeg

Aktualności z regionu opolskiego - informacje, komunikaty, wydarzenia, imprezy

Zapisz się do newslettera

Sieć na rzecz innowacji w rolnictwie SIR

Sieć na rzecz innowacji w rolnictwie SIR

Informujemy, że OODR w Łosiowie wystąpił do nas z prośbą o rozpropagowanie informacji na temat sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich. Jest to sieć (SIR) której zadaniem jest wspieranie innowacji w rolnictwie, produkcji żywności, leśnictwie i na obszarach wiejskich. W szczególności SIR zajmuje się rozpowszechnianiem  wiedzy i doświadczeń w realizacji projektów innowacyjnych w rolnictwie i na obszarach wiejskich, identyfikowaniem i aktywizacją partnerów do współpracy w realizacji projektów innowacyjnych oraz doradztwem w tworzeniu i organizacji grup operacyjnych na rzecz innowacji.

Sieć SIR ma charakter otwarty, a jej partnerami mogą zostać: rolnicy, posiadacze lasów, przedsiębiorcy sektora rolno-spożywczego, instytuty i uczelnie wyższe, doradcy, instytucje otoczenia biznesu i wszystkie inne podmioty zaangażowane w rozwój rolnictwa oraz obszarów wiejskich.

Chcąc zostać Partnerem Sieci (SIR), wystarczy wejść na stronę Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie www.cdr.gov.pl/sir , znajdą tam Państwo zakładkę zostań partnerem SIR.  Zachęcamy również do odwiedzenia strony pod adresem www.sir.oodr.pl

Wyślij kartkę Wójt Odpowiada Znajdź Nas