Informacja dotycząca zasad funkcjonowania i odbioru odpadów w PSZOK w Rudnikach

logo kino za rogiem.jpeg

gminnyportalmapowy180x1001.jpeg

opolska karta rodziny i seniora.jpeg

nowy_sys_gos_odpadami.jpeg

LOGO-PLEZJO.jpeg

oleski-koszyk.jpeg

LGD - Górna Prosna 120x76.jpeg

logo_1.jpeg

OOL24.jpeg

Znajdź nas na:
Facebook Gminy Rudniki

kmzp.jpeg

logo_kolor_skrot_duze.jpeg

zaloz firme.jpeg

Nowy-PO KL.jpeg

Nowy-RPO.jpeg

plakat2008-09.jpeg

Aktualności z regionu opolskiego - informacje, komunikaty, wydarzenia, imprezy

Zapisz się do newslettera

Pokazy taneczne

Od kwietnia br. w domu Kultury w Rudnikach rozpoczęły się zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży W ciągu trzech minionych miesięcy instruktor Szkoły Tańca „Dance Center” z Kluczborka - Mariusz Mierzwa szybko i skutecznie nauczył kilkadziesiąt osób zarówno tańców standardowych jak i hip-hopowych. Uczestnicy kursu przekonali się, że taniec jest prosty i można się nim doskonale bawić.

Na zakończenie odbyły się dwa pokazy. Jeden w Domu Kultury w Rudnikach – przeznaczony dla rodziców, aby poznali umiejętności dzieci nabyte podczas kursu. Drugi w Działoszynie – podczas I Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego. Mali tancerze zaprezentowali się pięknie, za co uhonorowani zostali pamiątkowymi dyplomami i upominkami. Dodatkowo jedna nasza para , a mianowicie Adrianna Korpowska i Jakub Pałyga zajęli II lokatę w turnieju w swojej kategorii.

Zajęcia wznowione zostaną po przerwie wakacyjnej w miesiącu wrześniu. Pierwsze spotkanie organizacyjne - 8 września o godz.17.00.

Przez okres wakacji GOKSiR w Rudnikach prowadzi zapisy chętnych do udziału w zajęciach tanecznych. Serdecznie zapraszamy!

Tańce1.jpeg Tańce2.jpeg Tańce 3.jpeg Tańce 4.jpeg

 

 

 

Wyślij kartkę Wójt Odpowiada Znajdź Nas