Nowe miesięczne stawki opłat z tytułu opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi obowiązujące od 01-01-2018 r.

logo kino za rogiem.jpeg

gminnyportalmapowy180x1001.jpeg

opolska karta rodziny i seniora.jpeg

nowy_sys_gos_odpadami.jpeg

LOGO-PLEZJO.jpeg

oleski-koszyk.jpeg

LGD - Górna Prosna 120x76.jpeg

logo_1.jpeg

OOL24.jpeg

Znajdź nas na:
Facebook Gminy Rudniki

kmzp.jpeg

logo_kolor_skrot_duze.jpeg

zaloz firme.jpeg

Nowy-PO KL.jpeg

Nowy-RPO.jpeg

plakat2008-09.jpeg

Aktualności z regionu opolskiego - informacje, komunikaty, wydarzenia, imprezy

Zapisz się do newslettera

„Zielone Lato 2017” czyli sukcesy naszych mieszkańców

„Zielone Lato 2017”  czyli sukcesy naszych mieszkańców

 

8 listopada br. w Pałacu w Łosiowie, siedzibie OODR, odbyło się podsumowanie tegorocznego konkursu Agro-Eko-Turystycznego „Zielone Lato”. Komisja konkursowa była dla uczestników z gminy Rudniki bardzo przychylna, gdyż doceniła działalność 2 naszych obiektów świadczących usługi turystyczne. W kategorii „Najlepsze gospodarstwo rolne w regionie, w którym dodatkowym źródłem dochodu są usługi agroturystyczne” III miejsce zajęło gospodarstwo agroturystyczne z Faustianki prowadzone przez Panią Justynę Polak.
Natomiast w kategorii „Najlepszy obiekt świadczący usługi turystyczne oraz promujący produkt tradycyjny na terenie miejsko-wiejskim” I miejsce zajęła Karczma i Motel ZAPIECEK prowadzone przez Państwa Ewę i Franciszka Wączków.

Składamy serdeczne gratulacje za pracę i zaangażowanie. Dziękujemy również za wkład w rozwój bazy noclegowej naszej gminy oraz promowanie produktów regionalnych i tradycyjnych w Regionie Opolskim. Liczymy na dalszą dobrą współpracę i życzymy satysfakcji z własnej pracy, wszelkiej pomyślności i sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

Wszystkiego dobrego. Jednocześnie zachęcamy inne podmioty do udziału w konkursach organizowanych zarówno przez OODR Łosiów jak również inne instytucje działające na terenie Województwa Opolskiego.

10186-konferencja-podsumowujaca-konkurs-agro-eko-turystyczny-zielone-lato-2017.jpeg 10222-konferencja-podsumowujaca-konkurs-agro-eko-turystyczny-zielone-lato-2017.jpeg

 

Wyślij kartkę Wójt Odpowiada Znajdź Nas