Harmonogram zbiórki odpadów  komunalnych na rok 2019

logo kino za rogiem.jpeg

gminnyportalmapowy180x1001.jpeg

opolska karta rodziny i seniora.jpeg

nowy_sys_gos_odpadami.jpeg

LOGO-PLEZJO.jpeg

oleski-koszyk.jpeg

LGD - Górna Prosna 120x76.jpeg

logo_1.jpeg

OOL24.jpeg

Znajdź nas na:
Facebook Gminy Rudniki

kmzp.jpeg

logo_kolor_skrot_duze.jpeg

zaloz firme.jpeg

Nowy-PO KL.jpeg

Nowy-RPO.jpeg

plakat2008-09.jpeg

Aktualności z regionu opolskiego - informacje, komunikaty, wydarzenia, imprezy

Zapisz się do newslettera

Spotkanie dla organizacji pozarządowych

Szanowni Państwo,

W imieniu OWES Byczyna, serdecznie zapraszamy na spotkanie dla organizacji pozarządowych (NGO), Warsztatów Terapii Zajęciowej, LGD, grup nieformalnych i innych osób zainteresowanych pozyskaniem dotacji na działalność podmiotów ekonomii społecznej.

 

Spotkanie odbędzie się w siedzibie LGD Górna Prosna, Sternalice 81

 

w dniu 12.01 (piątek) o godzinie 17.00


Od roku 2017 dotacje można otrzymać nie tylko na utworzenie spółdzielni socjalnych, ale także na fundacje, stowarzyszenia, spółki non-profit, które będą chciały podjąć działalność gospodarczą w sektorze społecznym.

Jako OWES subregionu północnego, jesteśmy nie tylko operatorem dotacji, ale także służymy nieodpłatnym wsparciem na etapie tworzenia i prowadzenia działalności społeczno-ekonomicznej.

Spotkanie prowadzone jest przez Animatorki OWES Byczyna, które opowiadają nie tylko o dotacjach i wsparciu merytorycznym, ale także ciekawych przykładach działających podmiotów ekonomii społecznej, o problemach jakie rozwiązują w lokalnych społecznościach czy o kluczowych sferach rozwoju województwa opolskiego. Poruszamy tematykę rolnictwa społecznego, energetyki obywatelskiej, mikroretencji, turystyki społecznej i innych ciekawych i innowacyjnych pomysłów na działalność.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jako OWES zapewniamy poczęstunek i materiały. Uczestnicy we własnym zakresie i na własny koszt zapewniają dojazd na miejsce spotkania. Możliwy jest udział więcej niż jednej osoby z danej organizacji.
Proszę o potwierdzenie obecności na adres: lub pod numerem telefonu 662 053 985.

 

Wyślij kartkę Wójt Odpowiada Znajdź Nas