Informacja dotycząca zasad funkcjonowania i odbioru odpadów w PSZOK w Rudnikach

logo kino za rogiem.jpeg

gminnyportalmapowy180x1001.jpeg

opolska karta rodziny i seniora.jpeg

nowy_sys_gos_odpadami.jpeg

LOGO-PLEZJO.jpeg

oleski-koszyk.jpeg

LGD - Górna Prosna 120x76.jpeg

logo_1.jpeg

OOL24.jpeg

Znajdź nas na:
Facebook Gminy Rudniki

kmzp.jpeg

logo_kolor_skrot_duze.jpeg

zaloz firme.jpeg

Nowy-PO KL.jpeg

Nowy-RPO.jpeg

plakat2008-09.jpeg

Aktualności z regionu opolskiego - informacje, komunikaty, wydarzenia, imprezy

Zapisz się do newslettera

Komunikat

Uprzejmie informuję, że rozpoczęły się roboty budowlane nad nowym wodociągiem w Żytniowie, który zastąpi najstarszy odcinek wodociągu z rur azbestowo-cementowych.

Od nowego wodociągu będą wykonane nowe przyłącza do budynków. W ramach inwestycji zostanie wykonane nieodpłatnie jedno przyłącze do posesji, która była wcześniej podłączona do wodociągu. Przyłącze będzie zakończone wodomierzem zabudowanym za pierwszą najbliższą ścianą zewnętrzną budynku. Dalsze rozprowadzenie wody na terenie nieruchomości będzie należało do właściciela posesji. Przyłącza wykonane w okresie późniejszym z rur PE zostaną włączone do nowej sieci wodociągowej.

Roboty będą realizowane w pasie dróg powiatowych i gminnych oraz na terenie prywatnych posesji. Wiąże się to z pewnymi  utrudnieniami w korzystaniu z dróg. Przy przyłączaniu posesji do nowego wodociągu wystąpią przerwy w dostawie wody.

Bardzo ważne jest to, aby prace zostały zakończone terminowo.  Proszę o wyrozumiałość i współpracę z pracownikami Wykonawcy robót- Firmą Instalacji Sanitarnej „POLAN”.

W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o kontakt z pracownikami Urzędu Gminy w Rudnikach tj. Jolantą Kubat tel. 34) 35 95 072 wew. 26, Łukaszem Sykulskim tel. 34 3595057, 607 605 634 lub stawiennictwo osobiste w urzędzie pok. nr 6 /parter/.

Wójt Andrzej Pyziak

Wyślij kartkę Wójt Odpowiada Znajdź Nas