Informacja dotycząca zasad funkcjonowania i odbioru odpadów w PSZOK w Rudnikach

logo kino za rogiem.jpeg

gminnyportalmapowy180x1001.jpeg

opolska karta rodziny i seniora.jpeg

nowy_sys_gos_odpadami.jpeg

LOGO-PLEZJO.jpeg

oleski-koszyk.jpeg

LGD - Górna Prosna 120x76.jpeg

logo_1.jpeg

OOL24.jpeg

Znajdź nas na:
Facebook Gminy Rudniki

kmzp.jpeg

logo_kolor_skrot_duze.jpeg

zaloz firme.jpeg

Nowy-PO KL.jpeg

Nowy-RPO.jpeg

plakat2008-09.jpeg

Aktualności z regionu opolskiego - informacje, komunikaty, wydarzenia, imprezy

Zapisz się do newslettera

WIOSENNY RAJD ROWEROWY

„RODZINNY RAJD ROWEROWY 2009” odbył się 10.05.2009r. Niepowtarzalny charakter przyciąga z roku na rok coraz większe rzesze sympatyków kolarstwa. Wiele osób po raz pierwszy miało okazję spróbować swoich sił. Walka z samym sobą podczas rajdu czy też podziwianie przepięknych widoków Gminy Rudniki i Radłów to niesamowite doznanie.

W tym roku ilość uczestników oraz pogoda, mile zaskoczyła. Na starcie każdy uczestnik rajdu otrzymał naklejkę, a dzieci gadżety odblaskowe przydatne do bezpiecznej podróży rowerem, zgodnie z hasłem tej imprezy. Na trasie przygotowane zostały atrakcje dla dzieci w postaci licznych konkursów w plenerze.

Dodatkowo OSP w Rudnikach przywitało wszystkich uczestników na granicy dwóch gmin przyjemnym, chłodnym prysznicem. Uzbierało się aż 120-tu amatorów czynnego wypoczynku.

Dodatkowo każde dziecko dostało upominek, wyróżniono również najmłodszego i najstarszego uczestnika, każdy został nagrodzony. Na mecie uczestnicy rajdu zostali poczęstowani bułeczkami słodkimi, kiełbasą z ogniska i napojami.

Zdaniem uczestników wycieczki, impreza była udana i już zapowiedzieli uczestnictwo w następnym rajdzie. Dlatego jeśli nie masz ochoty bezczynnie spędzać dni, lecz wolisz poczuć powiew wiatru na twarzy, pęd powietrza okalający Ciebie i Twój bicykl, rzuć propozycję i rusz z przyjaciółmi na piękną rowerową wycieczkę w okolice.

Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnym roku!
 

DSC09050.jpeg DSC09064.jpeg DSCN7627.jpeg
DSCN7630.jpeg DSCN7642.jpeg DSC09263.jpeg
Wyślij kartkę Wójt Odpowiada Znajdź Nas