Informacja dotycząca zasad funkcjonowania i odbioru odpadów w PSZOK w Rudnikach

logo kino za rogiem.jpeg

gminnyportalmapowy180x1001.jpeg

opolska karta rodziny i seniora.jpeg

nowy_sys_gos_odpadami.jpeg

LOGO-PLEZJO.jpeg

oleski-koszyk.jpeg

LGD - Górna Prosna 120x76.jpeg

logo_1.jpeg

OOL24.jpeg

Znajdź nas na:
Facebook Gminy Rudniki

kmzp.jpeg

logo_kolor_skrot_duze.jpeg

zaloz firme.jpeg

Nowy-PO KL.jpeg

Nowy-RPO.jpeg

plakat2008-09.jpeg

Aktualności z regionu opolskiego - informacje, komunikaty, wydarzenia, imprezy

Zapisz się do newslettera

WYBORY SOŁTYSÓW 2019

Zapraszamy mieszkańców do licznego udziału w zebraniach wiejskich w sprawie wyborów sołtysów oraz rad sołeckich na terenie gminy Rudniki.

Podczas spotkań będzie możliwość poruszenia bieżących spraw sołectw.

Harmonogram spotkań w poszczególnych miejscowościach przedstawia się następująco:

 

HARMONOGRAM

zebrań wiejskich dla wyboru sołtysów i rad sołeckich w Gminie Rudniki

 

Lp.

Nazwa sołectwa

Data i godzina zebrania

Miejsce zebrania

Przewodniczący zebrania

Obsługa z ramienia urzędu gminy

1.

Bugaj

10.01.2019 r. /czwartek/

Godz. 17:00

Ośrodek Tradycji Strażackiej w Cieciułowie

Wójt

Iwona Napieraj

Beata Wolf-Morawiak

 

2.

Cieciułów

11.01.2019 r. /piątek/

Godz. 17:00

Ośrodek Tradycji Strażackiej w Cieciułowie

Wójt

Jolanta Kubat

Anna Kępińska

3.

Chwiły

11.01.2019 r./piątek/

Godz. 17:00

Dom Spotkań w Chwiłach

Zastępca Wójta

Anna Fuks

Magdalena Śliwińska

4.

Faustianka

11.01.2018 r./piątek/

Godz. 19:00

Dom Spotkań w Chwiłach

Zastępca Wójta

Joanna Olewińska

Magdalena Śliwińska

5.

Jaworek

14.01.2019 r. /poniedziałek/

Godz. 17:00

Ośrodek Kultury w Rudnikach

Wójt

Joanna Pazgan

Beata Wolf-Morawiak

6.

Janinów

15.01.2019 r. /wtorek/

Godz. 17:00

Świetlica Wiejska w Młynach

Wójt

Anna Fuks

Barbara Preś

7.

Julianpol

16.01.2019 r. /środa/

Godz. 17:00

Sala w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Julianpolu

Wójt

Łukasz Wicher

Anna Wilkowiecka

8.

Łazy

16.01.2019 r. /środa/

Godz. 19:00

Ośrodek Kultury w Rudnikach

Zastępca Wójta

Beata Nowakowska-Fałat

Marta Garncarek

9.

Rudniki

17.01.2019 r. /czwartek/

Godz. 18:00

Ośrodek Kultury w Rudnikach

Wójt

Małgorzata Gajda

Beata Nowakowska-Fałat

10.

Żytniów

18.01.2019 r. /piątek/

Godz. 17:00

Szkoła Podstawowa w Żytniowie

Wójt

Małgorzata Kędzia

Anna Lewandowska

11.

Mirowszczyzna

18.01.2019 r. /piątek/

Godz. 17:00

Sołeckie Centrum Integracji w Jaworznie

Zastępca Wójta

Janicka Katarzyna

Mariusz Knetki 

12.

Kuźnica

19.01.2019 r. /sobota/

Godz. 17:00

Ośrodek Kultury w Rudnikach

Zastępca Wójta

Ewa Zalwert

Anna Fuks

 

13.

Jelonki

21.01.2019 r. /poniedziałek/

Godz. 17:00

Sala OSP Jelonki

Wójt

Beata Kubacka

Joanna Dwornik

14.

Porąbki

21.01.2019 r. /poniedziałek/

Godz. 17:00

Dom Pani Sołtys

Porąbki 21a

Zastępca Wójta

Mariusz Knetki

Kędzia Małgorzata

15.

Dalachów

22.01.2019 r. /wtorek/

Godz. 17:00

Sołeckie Centrum Aktywności w Dalachowie

Wójt

Joanna Pazgan

Mariola Jurczyk

Marta Garncarek

16.

Młyny

22.01.2019 r. /wtorek/

Godz. 17:00

Świetlica Wiejska w Młynach

Zastępca Wójta

Ewa Zalwert

Zofia Bernaś

17.

Odcinek

23.01.2019 r. /środa/

Godz. 17:00

Sołeckie Centrum Aktywności w Dalachowie

Zastępca Wójta

Marta Garncarek

Barbara Preś

18.

Mostki

23.01.2019 r. /środa/

Godz. 17:00

Wiejskie Centrum Spotkań w Mostkach

Wójt

Iwona Napieraj

Paweł Łużak

19.

Bobrowa

24.01.2019 r. /czwartek/

Godz. 18:30

Chata Drwala i Strażaka w Bobrowie

Zastępca Wójta

Jolanta Kubat

Katarzyna Janicka

20.

Jaworzno

24.01.2019 r. /czwartek/

Godz. 17:00

Sołeckie Centrum Integracji w Jaworznie

Wójt

Edyta Wojtuń

Małgorzata Gajda

21.

Słowików

01.02.2019 r. /piątek/

Godz. 17:00

Świetlica Wiejska w Młynach

Zastępca Wójta

Joanna Olewińska

Adam Wiktor

Wyślij kartkę Wójt Odpowiada Znajdź Nas