Informacja dotycząca zasad funkcjonowania i odbioru odpadów w PSZOK w Rudnikach

logo kino za rogiem.jpeg

gminnyportalmapowy180x1001.jpeg

opolska karta rodziny i seniora.jpeg

nowy_sys_gos_odpadami.jpeg

LOGO-PLEZJO.jpeg

oleski-koszyk.jpeg

LGD - Górna Prosna 120x76.jpeg

logo_1.jpeg

OOL24.jpeg

Znajdź nas na:
Facebook Gminy Rudniki

kmzp.jpeg

logo_kolor_skrot_duze.jpeg

zaloz firme.jpeg

Nowy-PO KL.jpeg

Nowy-RPO.jpeg

plakat2008-09.jpeg

Aktualności z regionu opolskiego - informacje, komunikaty, wydarzenia, imprezy

Zapisz się do newslettera

Ogłoszenie

Szanowni Państwo,

Stoimy w obliczu zapowiadanego od wielu tygodni ogólnopolskiego strajku nauczycieli. Zrozumiałe są wszystkie emocje towarzyszące temu zbiorowemu sporowi. Prowadzony jest on zgodnie z prawem i jako urząd nie mamy podstaw aby w niego ingerować. Zdajemy sobie jednak sprawę, że prowadzenie strajku dotknie wszystkie dzieci i młodzież szkolną wraz z ich rodzinami, dlatego Urząd Gminy Rudniki wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Kultury Sportu i Rekreacji postanowił podjąć działania mające na celu zminimalizowanie negatywnych skutków. Będą to zajęcia dodatkowe, od godziny ósmej rano do godzin popołudniowych. Ich organizatorami będzie GOKSiR oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Rudnikach a warunkiem uczestnictwa będzie wypełnienie przez rodzica lub opiekuna prawnego stosownego  oświadczenia.
W ramach zajęć przygotowanych przez Ośrodek Kultury w Rudnikach oraz Gminną Bibliotekę Publiczną dzieci będą mogły uczestniczyć w zajęciach czytelniczych, plastycznych, grach i zabawach zręcznościowych, edukacyjnych projekcjach filmowych, zajęciach muzycznych oraz innych dostępnych w ramach oferty Ośrodka Kultury.
Dodatkowe informacje można także uzyskać telefonicznie.
Na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie przewidzieć czy i jak długo potrwa akcja strajkowa. Sytuacja będzie przez nas monitorowana na bieżąco i w zależności od pozyskanych  informacji będziemy reagować i podejmować stosowne działania.
Drodzy Mieszkańcy, żywię nadzieję, że przygotowana propozycja dodatkowych zajęć na czas strajku, będzie dla Was wsparciem w tej nieprzewidywalnej sytuacji. Ufam jednak, że zgodna współpraca i wyrozumiałość pomoże nam wszystkim przetrwać ten trudny czas.

Z wyrazami należnego szacunku,

Grzegorz Domański
Wójt Gminy Rudniki

Wyślij kartkę Wójt Odpowiada Znajdź Nas