Informacja dotycząca zasad funkcjonowania i odbioru odpadów w PSZOK w Rudnikach

logo kino za rogiem.jpeg

gminnyportalmapowy180x1001.jpeg

opolska karta rodziny i seniora.jpeg

nowy_sys_gos_odpadami.jpeg

LOGO-PLEZJO.jpeg

oleski-koszyk.jpeg

LGD - Górna Prosna 120x76.jpeg

logo_1.jpeg

OOL24.jpeg

Znajdź nas na:
Facebook Gminy Rudniki

kmzp.jpeg

logo_kolor_skrot_duze.jpeg

zaloz firme.jpeg

Nowy-PO KL.jpeg

Nowy-RPO.jpeg

plakat2008-09.jpeg

Aktualności z regionu opolskiego - informacje, komunikaty, wydarzenia, imprezy

Zapisz się do newslettera

Kalendarz wydarzeń prewencyjnych

.

Placówka Terenowa KRUS w Oleśnie informuje, że w ubiegłym roku na stronie internetowej Kasy (www.krus.gov.pl) został zamieszczony kalendarz wydarzeń prewencyjnych. Jest to nowe narzędzie – wyszukiwarka, która w szybki i prosty sposób umożliwia użytkownikom serwisu internetowego Kasy, szczególnie rolnikom, odnalezienie wydarzeń organizowanych w wielu miejscach kraju, z udziałem terenowych jednostek KRUS.
            Dzięki nowej usłudze wszystkie wydarzenia poświęcone tematyce bezpieczeństwa pracy w gospodarstwach rolnych – szkolenia, konkursy, imprezy wystawiennicze, środowiskowe spotkania z pracownikami KRUS, dni z doradztwem rolniczym oraz inne – są dostępne w jednym miejscu – w kalendarzu wydarzeń prewencyjnych pod adresem: www.wydarzenia-prezencyjne.krus.gov.pl Kalendarz wydarzeń prewencyjnych jest bazą wiedzy zarówno o nadchodzących, jak i obecnych oraz zakończonych już wydarzeniach.
Jednakże statystyki wejść na stronę Kalendarza wskazują na wciąż niewielkie zainteresowanie tym narzędziem, w związku z powyższym zwracamy się z prośbą o ewentualne umieszczenie na Waszej stronie linku do w/w kalendarza, które mogłyby zwiększyć promocję działań prewencyjnych prowadzonych przez KRUS.
Wyślij kartkę Wójt Odpowiada Znajdź Nas