Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Punkt Informacji Turystycznej w Rudnikach

 Od grudnia 2012 roku w Rudnikach działa Punkt Informacji Turystycznej, który znajduje się w budynku Gminnej Biblioteki Publicznej w Rudniach. Turyści mogą uzyskać tu informacje dotyczące: atrakcji turystycznych z naszego regionu, okolicznych trasach rowerowych, ścieżce edukacyjnej Gminy Rudniki a także zdobyć pamiątkowy stępelek potwierdzający wizytę w naszej gminie.
     
Ponadto, każdy zainteresowany otrzyma informacje na temat aktualnej bazy gastronomicznej, noclegowej, jak również informacje o rozkładach jazdy środków komunikacyjnych. W PIT można także otrzymać różne materiały promocyjno-informacyjne, mapy regionu i przewodniki.

     Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy prowadzą działalność gospodarczą z zakresu obsługi ruchu turystycznego a także tych, którzy chcieliby włączyć się do wspólnej akcji informacyjno-promocyjnej. Zapraszamy do kontaktu osoby zajmujące się zawodowo lub amatorsko świadczeniem usług przewodnickich.
Chętnie poznamy Państwa sugestie dotyczące zakresu świadczonych przez Informację turystyczną usług a także podejmiemy współpracę z innymi punktami działającymi w regionie.

Punkt Informacji Turystycznej w Rudnikach
Otwarty:
poniedziałek – piątek w godz. 10-18
sobota w godz. 9-14
Tel 34/ 399 94 59
mail: biblioteka@rudniki.pl

 Brak opisu obrazka