Komunikat dot. opłaty za zmniejszenie retencji naturalnej

logo kino za rogiem.jpeg

gminnyportalmapowy180x1001.jpeg

opolska karta rodziny i seniora.jpeg

nowy_sys_gos_odpadami.jpeg

LOGO-PLEZJO.jpeg

oleski-koszyk.jpeg

LGD - Górna Prosna 120x76.jpeg

logo_1.jpeg

OOL24.jpeg

Znajdź nas na:
Facebook Gminy Rudniki

kmzp.jpeg

logo_kolor_skrot_duze.jpeg

zaloz firme.jpeg

Nowy-PO KL.jpeg

Nowy-RPO.jpeg

plakat2008-09.jpeg

Aktualności z regionu opolskiego - informacje, komunikaty, wydarzenia, imprezy

Zapisz się do newslettera

Referaty

SEKRETARIAT - POKÓJ NR 2 /I piętro/
Joanna DWORNIK

 

tel. 34/ 35 95 072 lub 34/ 35 95 093
fax. 34/ 35 95 013
e-mail:  

 

Inspektor Ochrony Danych

e-mail:

 

WÓJT – Andrzej PYZIAK

 

SEKRETARZ – Iwona NAPIERAJ

REFERAT ORGANIZACYJNY
   
KIEROWNIK - POKÓJ NR 2 /parter/
ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Małgorzata GAJDA 

tel. wew. 24
 


EWIDENCJA LUDNOŚCI - POKÓJ NR 9 /parter/
Magdalena ŚLIWIŃSKA

Zastępca Kierownika USC
tel. wew. 22


OBSŁUGA RADY GMINY, KADR, WYBORÓW - POKÓJ NR 9 /parter/
Elżbieta BAROS

tel. 34/ 35 95 072


    
SPRAWY WOJSKOWE, OBRONA CYWILNA - POKÓJ NR 6 /parter/
Paweł Łużak

tel. wew. 25

INFORMATYK - POKÓJ NR 2 /parter/
Grzegorz SYCHLA

tel. wew. 30


    
EWIDENCJA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ /Biuro Obsługi Interesanta/
Mariola JURCZYK

tel. wew. 37


    

REFERAT FINANSOWY

SKARBNIK - POKÓJ NR 3 /I piętro/
Beata WOLF-MORAWIAK

tel. wew. 16




KSIĘGOWOŚĆ BUDŻETOWA - POKÓJ NR 5 /I piętro/
Katarzyna JANICKA
Zofia BERNAŚ
Edyta WOJTUŃ
Barbara PREŚ
tel. wew. 15, 21


    
WYMIAR PODATKÓW - POKÓJ NR 5 /parter/
Beata Kubacka

tel. wew. 23




KSIĘGOWOŚĆ PODATKOWA - POKÓJ NR 5 /parter/
Anna LEWANDOWSKA

tel. wew. 23


    


REFERAT GOSPODARKI KOMUNALNEJ i ROLNICTWA

   
KIEROWNIK - POKÓJ NR 6 /parter/
Jolanta KUBAT
tel. wew. 26 


DROGI - POKÓJ NR 2 /parter/
Łukasz WICHER

tel. wew. 24

WODOCIĄGI - Sekcja Usług Komunalnych

KIEROWNIK - Łukasz SYKULSKI


kom. 607-605-634 (zgłoszenia awarii wod-kan, itp.)

Katarzyna ŁĘGOSZ

pracownik administracyjny

tel. 34/ 3595 057 (w dni robocze w godz. 7.30 - 15.00)

 


Eugeniusz KACZMAREK
kom. 501-825-039(zgłoszenia awarii awarii wod-kan, itp.)

OPŁATY ZA WODĘ I ŚCIEKI, INKASENT - Biuro Obsługi Interesanta
Mariusz KNETKI

tel.wew. 37
    

REFERAT OCHRONY ŚRODOWISKA, NIERUCHOMOŚCI I ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO - POKÓJ NR 6 /parter/
   

KIEROWNIK – POKÓJ NR 6 /parter/

Beata NOWAKOWSKA-FAŁAT

tel. wew. 25

 

GOSPODARKA ODPADAMI

Marta GARNCAREK

tel. wew. 25

WYCINKA DRZEW, OPIEKA NAD ZWIERZĘTAMI, OSP

Paweł ŁUŻAK

tel. wew. 25

 

GOSPODARKA NIERUCHOMOŚCIAMI

Anna KEPIŃSKA

Anna Wilkowiecka

tel. wew. 18

ZAGOSPODAROWANIE PRZESTRZENNE GMINY

Anna FUKS

tel. wew. 20

        
   
URZĄD STANU CYWILNEGO
   
KIEROWNIK - POKÓJ NR 4 /I piętro/

Joanna PAZGAN

tel. wew. 32




RADCA PRAWNY - POKÓJ /II piętro/
Wiesława BOROWIEC
tel. wew. 35



PROMOCJA I ROZWÓJ GMINY
POKÓJ NR 2 /I piętro/
e-mail:
tel. wew. 14

Adam WIKTOR
Małgorzata KĘDZIA


 


Iwona NAPIERAJ – sekretarz

tel. wew. 14
e-mail:

 

 

 

Wyślij kartkę Wójt Odpowiada Znajdź Nas